Gizlilik Politikası

Musclebet Gizlilik Politikası

1. Musclebet hesabı ile alakalı her türlü bilginin güvenliğini sağlamak oyuncunun sorumluluğundadır. Kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapılmış hesap ile alakalı her türlü işlem geçerli ve yasal kabul edilmektedir.

2 Eğer oyuncu kullanıcı adının ve şifresinin üçüncü bir şahıs tarafından bilindiğinden şüpheleniyor ise, Musclebet ile iletişime geçerek hesabını geçici olarak, durum açıklığa kavuşana kadar, dondurabilir.

3. Kişisel bilgilerin güvenliğinin sağlanması amacıyla, Musclebet üye ile yalnızca kayıt esnasında verilen e-posta aracılığı ile iletişim kurar.

4. Musclebet ‘e üye olurken verilen e-posta adresinin güvenliğinden oyuncu sorumludur. Kayıtlı e-posta adresinden kaynaklı yaşanabilecek oyuncu hesabı güvenlik sorunlarında, Musclebet sorumluluk kabul etmez.

5. Musclebet , oyuncularını özel promosyonlar ve yenilikler hakkında bilgilendirmek için e-posta gönderme, telefon ile arama ve SMS gönderme hakkını saklı tutar.

6. Cep telefonu ile Musclebet ‘e bağlanarak bahis yapan oyuncuların cep telefonlarında yaşanabilecek herhangi bir bilgi kaybından ve operatörlerin uygulayabileceği komisyonlardan Musclebet sorumlu değildir.

7. Musclebet oyunculara ait bilgileri yalnızca oyunlarda yer alabilmeleri ve oyunlarla ilgili gerekli işlemleri yerine getirebilmeleri için kullanmaktadır.

8. Kişisel bilgilerinizin firma ve partnerleri harici yasal bir yükümlülük altında bulunmadığı sürece herhangi bir 3. şahıs, kurum ve kuruluşlarla paylaşılması ya da internet ortamında yayınlanması söz konusu değildir.